بازار مربا و مارمالاد
خانه / مربا زردآلو / مربا زردآلو خوش رنگ و خوشمزه

مربا زردآلو خوش رنگ و خوشمزه

مربای زردآلو مربایی خوشمزه می باشد که از زردآلوی تازه و زردآلوی خشک شده تهیه می گردد و این مربا رنگی خوب و طعمی بی نظیر دارد و علاقه مندان زیادی نیز دارد.
برای تهیه یک مربای بی نظیر از میوه زردآلو می توان از زردآلوی تازه و یا زردآلوی خشک استفاده کرد که اغلب در فصل تابستان با وجود زردآلوی تازه از آن برای تهیه و پخت این مربای خوشمزه اقدام می شود. روش تهیه مربای زردآلو مانند انواع دیگر از مربا با شربت قوام آمده است و می توان زردآلو را به صورت درسته و یا نصف شده و خارج کردن هسته آن برای پخت مربا به کار برد. برای پخت مربای زردآلو نیازی به جوشاندن زیاد مربا نیست و برای آن می توان از زردآلوی سفت و نرم استفاده کرد و گلاب و زعفران نیز پس از خاموش کردن حرارت به این مربا اضافه می شود که برای طعم دهی و به میزان دلخواه از آن استفاده می شود. اگرچه تهیه این مربا راحت است اما طعمی بسیار لذیذ دارد و در انواع آماده نیز می توان آن را مشاهده کرد.

مربا زردآلو خوش رنگ

مربای زردآلو به تنهایی بدون استفاده از زغفران نیز خوش رنگ است اما برای خوش رنگ تر شدن و زردتر شدن رنگ آن می توان از زعفران استفاده کرد. انواع خوشمزه از مربای زردآلو به صورت زردآلوهای کامل کوچک و بزرگ و زردآلوی نصف شده بدون هسته تولید شده و به صورت آماده در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است و در مقادیر دلخواه و شیشه های چند گرمی متنوع با طعم مناسب قابل تهیه می باشند.

منبع: ترشی و مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

فروش مربا زردآلو

بازار فروش مربا زردآلو

زردآلو جزء میوه های کم کالری بوده و دارای میزان زیادی از کاروتن ها می …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام