خانه / مربا به صبا / قیمت انواع مربا تک نفره به صبا

قیمت انواع مربا تک نفره به صبا

برند به صبا توانسته است در چند سال اخیر انواع مربا در طعم های متفاوت و وزن های یک نفره و بالاتر را با قیمت مناسب در مجموعه محصولات خود قرار دهد.
تک نفره کردن محصولات مربا برای کارخانجات بزرگ و ارگان هایی با جمعیت بالا که روزانه برای کارکنان خود صبحانه تدارک می بینند، راهی بسیار خوب و به صرفه بود و انواع مربای تک نفره در طعم های مناسبی از میوه های مختلف تهیه می شوند و برای پذیرایی در مجالس و میهمانی ها نیز مناسب و مفید می باشند و علاوه بر مقرون به صرف بودن می توان از طعم های مختلف آن بهره مند شد. انواع طعم ها مثل هویج و آلبالو و بالنگ و گل سرخ و در برخی کارخانجات حتی انجیر فروش این نوع محصول را به صدر جدول خریداران اضافه نموده است. این نوع مربا در سه وزن ۲۰ و ۲۵ و ۴۰ گرمی به بازار مصرف ارائه شده است و این تنوع در وزن و حجم می توان عامل مثبتی برای خرید مشتریان انواع مربا محسوب گردد و حق انتخاب از بین انواع مربا برای آنها راحت تر خواهد شد.

قیمت مربا تک نفره

قیمت مربای تک نفره بستگی به طعم و مزه و میوه هایی دارد که برای تهیه مربا از آنها استفاده شده است و عموما به دلیل گران بودن برخی از میوه ها نسبت به میوه های دیگری که برای تهیه مربا به کار می رود می توان گفت که قیمت مربا نیز متفاوت خواهد بود. مربا تک نفره در برندهای مختلفی عرضه می گردد. طعم های مختلف برای مربا می تواند برای هر فردی با سلیقه متفاوت مناسب باشد و آنها می توانند طعم های خوبی از مربا را به صورت حجم های مناسب خریداری کنند.

مربا به صبا

مربای به صبا نیز دارای انواعی از مربا با انواعی از طعم های مختلف می باشد که می توان هر طعم مناسبی از مربا را با این برند تجربه کرد. هر طعم خوب و مناسبی از این مربا در انواع مربا تک نفره به صبا نیز موجود می باشد و مربا به صبا در حجم مناسب با قیمتی مناسب در بازار فروش انواع مربا عرضه می گردد و حتی می توان انواعی از این مربای تک نفره را به صورت اینترنتی خریداری کرد و به راحتی در موقع مناسب با طعم عای خوب تحویل گرفت.
منبع: ترشی و مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

خرید عمده مربا به صبا

خرید عمده مربا به صبا شیشه ای

برای خرید عمده مربا به صبا شیشه ای می توان سایت های اینترنتی را از …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام