بازار مربا و مارمالاد
خانه / مربا سیب / فروش مربا سیب خانگی

فروش مربا سیب خانگی

مربای سیب یکی از انواع مربای خوب و خوشمزه می باشد که در طعمی مطلوب ارائه می گردد و فروش این مربا در انواع خانگی نیز وجود دارد.
مربای سیب یکی از انواع مربا می باشد که در طعمی مطلوب ارائه می گردد و انواع مربای سیب خوشمزه از سیب قرمز و یا سیب زرد قابل تهیه است. مربا با ترکیبات مناسبی تهیه می شود و می توان انواع مربای خانگی با طعم های مختلفی را خریداری کرده و مورد استفاده قرار داد. بسته بندی مربا متنوع می باشد و در انواع خانگی در شیشه های معمولی قابل تهیه است. عموما مربای خانگی بسته بندی خاصی ندارد و در هر حجم دلخواهی قابل تهیه و خریداری می باشد. قیمت مربای خانگی با توجه به طعم و مزه و نوع میوه ای که برای تهیه آن به کار می رود دارای تفاوت می باشد و می توان طعم های مختلفی از این مربا را تجربه کرد.

فروس مربا خانگی

فروش مربای خانگی سیب و یا هر نوع دیگری از مربا با قیمتی متناسب با نوع میوه وجود دارد و می توان طعم های مناسب از مربا را به صورت آماده در تولیدات خانگی تجربه کرد. تهیه و خرید انواع مربای سیب با قیمتی مناسب صورت می گیرد و این مربا در حجم دلخواه قابل تهیه و خریداری می باشد. مربای سیب خانگی طعمی مطلوب دارد و می توان انواع باکیفیت و بهداشتی آن را به صورت سفارشی تهیه کرد.
منبع: ترشی و مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی مربا

فروش اینترنتی مربا سیب

مربا یکی از خوردنی های خوش طعم سفره صبحانه است. مرباها با توجه به میوه …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام