بازار مربا و مارمالاد
خانه / مربا / خرید و فروش مربا به صورت عمده و خرده

خرید و فروش مربا به صورت عمده و خرده

خرید و فروش مربا به صورت عمده و خرده توسط شرکت مهرآراد انجام می پذیرد. برای خرید انواع مرباهای خوش طعم ایرانی می توانید با ما تماس بگیرید. همچنین شما می توانید مرباهای خانگی خود را به ما عرضه کرده و در صورت نیاز شرکت به این مرباها، مربای خانگی خود را به فروش برسانید.

مربا که خوردنی خوش طعم سفره صبحانه بسیاری از ایرانی هاست از میوه های متنوعی تهیه می شود و امروزه این حوزه بسیار گسترده شده به طوری که حتی از پوست پسته و بادمجان نیز مربا تهیه می شود. شرکت مهرآراد انواع مربا مانند مربا توت فرنگی، مربا شقاقل و… را به شما عزیزان عرضه می کند. حال شما را با چند مربا که شاید خیلی رایج نباشند آشنا می کنیم.

مربا خرمالو

خرمالو یکی از میوه های شیرین و خوشمزه است که حاوی مقادیر زیادی پتاسیم و منیزیم می باشد. از این میوه خوش طعم مربا نیز تهیه می شود که در تصویر زیر می توانید این مربای دوستداشتنی را مشاهده کنید.

 

خرید و فروش مربا

 

مربا لبو

شاید مربای لبو برای شما خیلی تازگی داشته باشد! از لبو مربایی خوشمزه تهیه می شود که بسیار خوشرنگ است. می توانید این مربای خوشمزه را در تصویر زیر مشاهده کنید.

 

خرید و فروش مربا

 

مربا کامکوات

کامکوات میوه ای به اندازه خرما اما شبیه به پرتقال است و دارای هسته می باشد. این میوه از خانواده مرکبات است اما برخلاف سایر مرکبات پوست لطیفی دارد و میتوان آن را با پوست خورد. از این میوه نیز مربا تهیه می شود که در تصویر زیر شاهد آن هستید.

 

خرید و فروش مربا

می توانید همین حالا امتحان کنید و برای خرید و فروش مربا با ما تماس بگیرید!

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

مربا بدون قند ارگانیک

قیمت فروش مربا بدون قند ارگانیک

قیمت فروش مربا بدون قند ارگانیک از انواع معمولی بیشتر است. اما این محصول به …

پاسخی بگذارید

اینستاگرام تلگرام