بازار مربا و مارمالاد
خانه / مربا توت سفید / خرید و تهیه مربا توت سفید

خرید و تهیه مربا توت سفید

تهیه و تولید مربا از توت سفید و خوشمزه که یکی از انواع رایج مربا می باشد و طعمی مناسب دارد به شکل های خانگی و کارخانه ای وجود دارد و می توان آن را با کیفیتی مناسب خریداری کرد.
توت سفید از جمله میوه هایی می باشد که برای تهیه مربا از ان استفاده می کنند. تهیه مربای توت روش ساده ای دارد و مانند انواع دیگری از مربا باید شربت آن به میزان مناسبی قوام آمده باشد تا طعم مناسبی به مربا بدهد و در ضمن شیرینی زیادی آن باعث شکرک زدن مربا نشود. توت سفید در تهیه یک مربای خوشمزه با میزان شیرینی آن رابطه مستقیمی دارد و بهتر است که از توت های رسیده برای تولید مربا استفاده شود. ممکن است هنگام پخت این مربا توت های حاصل رنگ خود را در اثر پخته شدن کمی از دست بدهند و خیلی سفید نمانند که این مورد بر کیفیت مربا تاثیرگذار نبوده و تنها به میزان کمی ظاهر آن را تغییر می دهد.

خرید مربا

مربای توت سفید آماده را می توان به سادگی خریداری کرد و خرید این مربا در انواع بسته بندی و برند موجود است و در حجم های مختلفی به فروش می رسد. برای طعم دهی مناسب به مربای توت سفید معمولا از مقداری هل نیز استفاده می کنند که همراه با وانیل می تواند سبب طعم دهی مناسب به مربا شود و اضافه کردن وانیل و آبلیمو به صورت کاملا سلیقه ای می باشد. این مربا در طعم های مناسبی وجود دارد.

منبع: ترشی و مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

فروش مربا توت

خرید مربای توت سفید و توت سیاه

خرید مربای توت سفید و مربای توت سیاه از شرکت مهرآراد امکان پذیر می باشد. …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام