بازار مربا و مارمالاد
خانه / مربا سیب / خرید مربا سیب قرمز

خرید مربا سیب قرمز

خرید مربا با تنوع گوناگون و در طعم های مناسب و خوشمزه ممکن است و می توان مربای سیب قرمز خوش طعم را در اندازه مناسب تهیه کرد.
مربای سیب یکی از انواع مربای خوش طعم است که از انواع سیب زرد و قرمز تهیه می شود و می توان ارقام مختلف سیب را برای تهیه این مربا به کار برد. از آنجایی که سیب خواص خیلی زیادی دارد و بهتر است که در برنامه هر روزانه همه افراد گنجانده شود می توان از مربای آن نیز در مقدار مناسب استفاده کرد. سیب میوه ای است که کلسیم زیادی دارد و استفاده آن سبب می شود که بدن بتواند در جذب کلسیم غذاهای دیگر موفق تر باشد. سیب میوه ای خوش طعم برای تهیه یک مربای خوب محسوب می شود و تنوع در تهیه مربا به وسیله تنوع در سیب هایی که استفاده می شوند به وجود می آید. مربای سیب قرمز را به صورت آماده در ظرف های شیشه ای و بسته بندی های متنوع دیگر می توان خریداری کرد.

تهیه مربای سیب

برای تهیه خانگی مربای سیب پس از این که سیب ها را پوست کنده و خرد کردید در قابلمه روی حرارت قرار دهید تاسیب ها بپزند و سپس آن را صاف کنید تا آب اضافی سیب ها گرفته شود. آب آن را با شکر مخلوط کنید و روی حرارت بگذارید و کمی که غلیظ شد سیب را به آن اضافه کنید و چند جوش که زد به آن کمی گلاب و ابلیمو اضافه کنید و از روی حرارت بردارید و پس از سرد شدن و ریختن ذر ظرف مناسب در یخچال نگهداری کنید. مقدار شکر را برای این مربا برابر با مقدار سیب در نظر بگیرید.
منبع: ترشی و مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی مربا

فروش اینترنتی مربا سیب

مربا یکی از خوردنی های خوش طعم سفره صبحانه است. مرباها با توجه به میوه …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام