بازار مربا و مارمالاد
خانه / مربا تمشک / تولید مربا تمشک خانگی و صنعتی

تولید مربا تمشک خانگی و صنعتی

مربای تمشک یکی از انواع مربای خوشمزه و خوش رنگ می باشد که طعم آن برای بسیاری افراد خوشایند بوده و به شکل های مختلف خانگی و صنعتی تولید می گردد.
تمشک میوه ای است که برای تهیه شربت و مربا بسیار پرکاربرد می باشد و به دلیل رنگ زیبایی که حاصل از تولید مربا و شربت تمشک است یکی از انواع مربای پرطرفدار محسوب می شود. در فصل مناسب که تمشک در بازار موجود است و زمان برداشت تمشک است می توان این میوه را تهیه کرد و از آن برای تهیه و تولید مربا و شربت و انواع دیگری از محصولات دیگر استفاده کرد. مربای تمشک در انواع آماده به مصرف نیز وجود دارد و تولیدات متنوعی از این مربا به صورت خانگی و صنعتی با بسته بندی های بزرگ و کوچک از این مربا را می توان خریداری کرد. طعم و رنگ زیبای مربا تمشک و شربت حاصل از آن این نوع مربا را برای پذیرایی مناسب می سازد.

تولید مربا

با استفاده از تمشک های تازه و خوش طعم می توان یک مربای مرغوب تهیه و تدارک دید و انواع صنعتی و خانگی از نظر بسته بندی با هم متفاوت می باشند و یکی از خواص تولیدات صنعتی این است که هر زمان که بخواهید می توانید این مربا را به صورت آماده تهیه نمایید. تمشک خواص زیادی دارد و میوه ای است که به صور مختلف از آن استفاده می شود و استفاده در تهیه فراورده های گوناگون یکی از خواص آن می باشد.

منبع: ترشی و مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

مربا-تمشک

قیمت روز انواع مربا تمشک

قیمت روز انواع مربا تمشک را شرکت های مختلف در سایت های اینترنتی ارائه می …

پاسخی بگذارید

اینستاگرام تلگرام