بازار مربا و مارمالاد
خانه / مربا توت سفید / تهیه مربا توت سفید

تهیه مربا توت سفید

مربای توت را می توان از انواع توت سفید و سیاه تهیه کرد و طعم شیرین توت سفید سبب خوشمزه تر شدن بیشتر مربا می شود که در منزل قابل تهیه است.
برای تهیه همه انواع مربا از میوه های مختلف روش پایه ای یکسان و مشابهی وجود دارد و از شربت به روش یکسانی استفاده می شود که شربت قوام یافته برای این امر مناسب می باشد و در تهیه انواع مربا شربت حاصل باشد به طور مناشبی قوام بیاید و خیلی شل نشود و در ضمن غلظت زیادی نیز نداشته باشد. میوه توت سفید میوه ای است که در تابستان بسیار فراوان در بازار وجود دارد و با کیفیت های مختلفی از ریز و درشت موجود می باشد. خرید انواع توت با قیمت های مختلفی با توجه به کیفیت این میوه صورت می گیرد. تهیه یک مربای خوشمزه از انواع مرغوب این توت امکان پذیر می باشد و شیرینی توت سبب استفاده کمتر از شکر برای تهیه این نوع از مربا می شود.

تهیه مربا توت

برای تهیه یک مربای توت سفید خوشمزه نیازی به استفاده از آب نیست و خواباندن میوه در مقداری شکر لابلای آن کافی می باشد. پس از این که شکر را روی توت ها ریختیم به مدت یک روز صبر می کنیم تا توت آب انداخته و سپس ظرف حاوی توت را روی حرارت می گذاریم تا با حرارت ملایم بجوشد. غلظت کم یا زیاد مربا را می توان با افزودن شکر یا آب جبران کرد و در آخر اگر دوست داشتید کمی آبلیمو به آن اضافه کرده و پس از سرد شدن در ظروف مخصوص می ریزد و در یخچال نگهداری می کنید.
منبع: ترشی و مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

فروش مربا توت

خرید مربای توت سفید و توت سیاه

خرید مربای توت سفید و مربای توت سیاه از شرکت مهرآراد امکان پذیر می باشد. …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام