بازار مربا و مارمالاد
خانه / مربا بهار نارنج / تهیه مربا بهار نارنج

تهیه مربا بهار نارنج

مربا بهار نارنج از بهار نارنج تازه و یا بهار نارنج خشک تهیه می شوند که عطر و طعم آن بسیار دلپذیر بوده وب یشتر مختص شیراز می باشد.
بهار نارنج بیشتر در شهر شیراز وجود دارد و در این شهر معروف می باشد و انواع محصولات از بهار نارنج حاصل می گردد که عرق بهار نارنج و مربای بهار نارنج نیز یکی از این محصولات می باشدد. می توان از بهار نارنج به صورت تازه در تهیه یک مربای خوش رنگ و بو استفاده کرد و اگر بهار نارنج تازه در دسترس نباشد از انواع خشک آن برای تولید مربا استفاده می شود. این مربا بسیار پر طرفدار است و از شیراز به شهرهای دیگر نیز گشترش یافته و طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. بهار نارنج گیاهی پر از خواص مفید می باشد و با استفاده از محصولات آن می توان از فواید این گیاه مفید و خشو طعم بهره گرفت.

مربا بهر نارنج

در هنگام تهیه مربای بهار نارنج برای از بین بردن تلخی آن ابتدا باید بهار نارنج را در آب جوشاند و آب آن را دور ریخت و تلخی به این ترتیب گرفته می شود و سپس مانند تهیه انواع دیگر مربا آب و شکر را می گذاری روی حرارت تا شکر قوام بیاید و سپس بهار نارنج را به این شربت قوام یافته اضافه می کنید . از آبلیمو نیز می توان برای این مربا استفاده کرد و اگر دوست داشته باشید در نهایت کمی آبلیمو به آن اضافه می شود.

منبع: ترشی و مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

مربا بهار نارنج طبیعی

شرکت تولید کننده مربا بهار نارنج طبیعی

مربا بهار نارنج طبیعی که توسط شرکت های تولید کننده ایرانی راهی بازار می شوند، …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام