بازار مربا و مارمالاد
خانه / مربا میوه / بسته بندی انواع مربا میوه

بسته بندی انواع مربا میوه

انواع مربا که از میوه های مختلف تهیه می شوند دارای بسته بندی های متنوعی می باشند که انتخاب و خرید را برای مصرف کننده راحت تر می کند.
عموما در صنایع غذایی استفاده از بسته بندی های متنوع سبب بهتر شدن امر خرید برای مصرف کننده می شود چون تنوع سبب ایجاد انتخابی راحت تر از بین انواع مربا در بسته بندی های متفاوت خواهد شد. یکی از انواع بسته بندی هایی که برای مربا بیش از همه رایج می باشد بسته بندی شیشه ای است که به عبارتی می توان گفت بهترین نوع بسته بندی این محصول غذایی بسته بندی آن در ظروف شیشه ای با درب محکم می باشد. البته بسته بندی های تک نفره برای مربا وجود دارد که مربای تک نفره بیشتر برای رستوران ها و هتل ها قابل استفاده می باشد و کاربرد زیادی در این موارد دارد. انواع مربای مجلسی به صورت مناسبی بسته بندی شده و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند.

انواع مربای میوه

فرقی نمی کند که شما کدام یک از انواع مربای میوه را بخواهید انتخاب کنید تنوع در حجم شیشه هایی که برای بسته بندی در نظر گرفته شده است وجود دارد و این بسته بندی ها به شکلی هستند که نفوذ هوا به داخل مربا صورت نگیرد و این عمل سبب می شود که ماندگاری مربا از هر نوعی که باشد بیشتر و بهتر صورت بگیرد. البته مربا در انواع فله ای نیز وجود دارد که به صورت کیلویی قابل تهیه می باشد اما بادید از نظر مسائل بهداشتی از مکان معتبر تهیه شود.
منبع: ترشی و مربا ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

عرضه اینترنتی مربا میوه

انواع مربای میوه با طعم مناسب از میوه های مختلف تهیه می شود که عرضه …

پاسخی بگذارید

اینستاگرام تلگرام